Pasłęk - Gmina Sportowa!

Szybki kontakt

55 649 49 49

O nas

Tutaj treść pod głównym tytułem

O nas

Miejsce szczególnie obdarzone przez naturę to Park Ekologiczny, w którym znajdują się ścieżki rowerowe, spacerowe i dydaktyczne, przy których rozmieszczone są informacje w formie tablic.

W środkowej części Parku znajduje się kąpielisko miejskie, doskonałe miejsce do wypoczynku.

Wyjątkowym terenem dla miłośników wędkowania są zbiorniki wodne Zakrzewko I i Zakrzewko II..

Dodatkową atrakcją są konie znajdujące się w Parku Ekologicznym. Zapraszamy na rekreacyjną jazdę konną. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć hipoterapeutycznych adresowanych do dzieci, a także osób dorosłych. W zimie zapraszamy na kuligi i sannę.

Odwiedź koniecznie nasze piękne miasto i okolice. 

Nasz Stadion Miejski po modernizacji i budowie bieżni lekkoatletycznej w roku 2012 spełnia wszelkie wymogi do rozgrywania o randze Mistrzostw Polski włącznie. Dzięki tym atutom we wrześniu 2012r. odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa w biegu na 10 000 m, a w roku 2013 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Stadion służy także mieszkańcom naszego miasta. 

W każdą sobotę o godz. 9.30 odbywają się zajęcia biegowe w ramach ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię. Oprócz tego posiadamy dwie doskonałe płyty piłkarskie na których swoje mecze rozgrywa miejscowy Klub Polonia. 

Odwiedź koniecznie nasze piękne miasto i okolice. 

Zapraszamy!


Galeria zdjęć

0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Nadchodzce wydarzenia