Szybki kontakt

55 649 49 49

Puchar dla Cukierni Hildebrandt

USŁUGI IT DESIGNEZ

To był mecz warty finału Ligi Koszykówki o Puchar Burmistrza Pasłęka. Licznie zgromadzeni kibice w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku nie narzekali na brak emocji. Przez trzy kwarty zwycięzca poprzedniej edycji Ligi, Basket Team utrzymywał kilku punktową przewagę nad Cukiernią Hildebrandt. Pod koniec trzeciej kwarty przewaga ta urosła aż do siedemnastu punktów i wszystko wskazywało na to,że po raz drugi z rzędu "Baskeci" wygrają Ligę. Czwarta kwarta to popisowa gra "Cukierników", którzy szybko odrobili stratę punktową do rywala. Ostatnie dwie minuty meczu to seria strat Basketu, który nie mógł sobie poradzić z coraz lepiej grającymi "Cukiernikami". Końcowy wynik 58 : 70 dla Cukierni Hildebrandt.

W meczu o trzecie miejsce Mix Team pokonał Basen Team 51 : 41. Najlepszym graczem ligi został wybrany Jarosław Sarwiński. Puchary dla najlepszych drużyn wręczyli: Burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski, v-ce starosta elbląski Maciej Romanowski i dyrektor Zespołu Szkół Edward Skalij.

Data publikacji czwartek, 23 grudnia 2010r.